WYPOCZYNEK W MUSZYNIE
ZAPRASZAMY NA ZIMOWE ATRAKCJE DO MUSZYNY
NOCLEGI W MUSZYNIE
Poprzedni
Następny
Pokoje Muszyna

LATO

Uzdrowisko  Muszyna to piękne i urokliwe miasteczko położone w dolinie rzeki Poprad, wśród gór i potoków.

ZIMA

Zapraszamy miłośników zimowego szaleństwa do spędzenia wypoczynku w Muszynie. Łagodne zbocza górskie stanowią doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego.
Muszyna atrakcje

ZIMA

Zapraszamy miłośników zimowego szaleństwa do spędzenia wypoczynku w Muszynie. Łagodne zbocza górskie stanowią doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego.

Bliskość  stoków narciarskich  Jaworzyny Krynickiej, oraz Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Szczawnik – Wierchomla  powoduje iż Muszyna stała się konkurencyjna dla Krynicy. Na szczególną uwagę zasługuje Stacja Narciarska Dwie doliny. Po stronie Wierchomli do dyspozycji narciarzy oddano 1 bardzo długie czteroosobowe krzesełko i 7 orczyków. Od strony Muszyny stacja zaczyna się przy pensjonacie Szczawnik, przy którym znajduje się czteroosobowe krzesełko. Górę stoku obsługuje orczyk. Zjazd liczy ponad 3 kilometry długości.

Oferta całej stacji Dwie Doliny wynosi 15 kilometrów tras i 10 wyciągów, a łączna przepustowość ośrodka wynosi 14 tysięcy osób na godzinę. Przed tym sezonem stacja zakupiła jeszcze jeden ratrak i kilka skuterów śnieżnych. Podniesiono także komfort korzystania z karnetów – karnety godzinowe odmierzają czas precyzyjnie – zapłacimy tylko za to, co przejeździmy.

Po dniu spędzonym na stoku zapraszamy do odwiedzenia  miejskiego lodowiska w Muszynie . Lodowisko jest obiektem oświetlonym, dostępnym dla temperatur do plus 10 stopni. Wielkość tafli 20 x 40 metrów gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego.LATO

Uzdrowisko  Muszyna to piękne i urokliwe miasteczko położone w dolinie rzeki Poprad, wśród gór i potoków. Znajduje się na południu województwa małopolskiego, tuż obok Krynicy Zdrój, na pograniczu polsko-słowackim,na wysokości od 450 do 550m n.p.m., najwyższa góra to Jaworzyna Krynicka 1114m n.p.m.

Muszyna oferuje wiele pieszych szlaków, każdy pozwoli Ci wydeptać własną drogę, a bliskość przyrody  daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku, w grupie znajomych, indywidualnie czy z dziećmi. Tutaj naprawdę można zregenerować siły, uspokoić ducha i poprawić kondycję.

Korzystne warunki znajdą tu również wędkarze, a okoliczne lasy to raj dla  grzybiarzy, miejscowe szlaki piesze i rowerowe to atrakcja nie tylko dla sportowców ale również dla pragnących zwiedzać okolicę podziwiając piękno dzikiej przyrody

Zmęczonych upałem zapraszamy do nowo otwartego kompleksu basenów na wolnym powietrzu w centrum Muszyny

Muszyna to również miasto z przebogatą historią sięgającą 13 wieku, na terenie miasta i okolicznych wioskach można odnaleźć nieźle zachowane zabytki, takie jak ruiny zamku, czy kościół  z murami obronnymi w Muszynie,  jak również wiele cerkwi po łemkowskich zaadaptowanych na kościoły katolickie.